Skip to main content

Poseł do Parlamentu Europejskiego Krzysztof Hetman otworzył pierwsze wirtualne biuro poselskie w Polsce. Zapowiedział otwarcie takich biur w każdym powiecie województwa lubelskiego. – Dzięki temu rozwiązaniu mieszkaniec każdego powiatu będzie mógł spotkać się z posłem bez wychodzenia z domu – stwierdził wiceprezes PSL.

– Pomimo, że pracuję w Parlamencie Europejskim w Brukseli, to odbywam ogromną liczbę spotkań z mieszkańcami naszego regionu w wielu miejscach naszego województwa, także w moim biurze poselskim. Ale chciałbym, żeby ten kontakt był jeszcze lepszy, aby te problemy, które Państwo mi przekazujecie podczas tych wszystkich spotkań, swoje uwagi, wnioski, dyskusje, które rozwijają się podczas tych spotkań, a które bardzo cenię, chciałbym, żeby były jeszcze łatwiejsze, szczególnie w dzisiejszej dobie koronawirusa – powiedział Krzysztof Hetman.

Chcąc umówić się na spotkanie z posłem Krzysztofem Hetmanem, należy wejść na stronę krzysztofhetman.pl, a następnie w zakładkę Wirtualne Biuro Poselskie. Tam będziemy mogli wybrać z kalendarza wolny dzień i ustalić godzinę spotkania. Następnie, o umówionej porze, należy wejść w tę samą zakładkę i zalogować się do okna wideorozmowy.

Wirtualne biuro poselskie gwarantuje możliwość spotkania z europosłem w trybie na żywo.

– To oszczędność czasu, szansa na rozmowę niezależnie od miejsca, w którym znajdują się zainteresowane strony, a przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa – stwierdził Krzysztof Hetman, wiceprezes PSL.