Skip to main content

To historyczny moment. Ludowcy organizują w Warszawie pierwszy tweetup PSL. Nie może Cię zabraknąć. Zobacz, co się szykuje.


„Warto być przyzwoitym” pod takim hasłem Polskie Stronnictwo Ludowe organizuje pierwszy tweetup w Warszawie. W najbliższy poniedziałek, 19 lutego 2018 r., spotkamy się wspólnie w kawiarni Radio Telewizja przy ulicy Andersa 29. Startujemy o godz. 19:00.

19 lutego to data nieprzypadkowa. Właśnie wtedy wspominamy Władysława Bartoszewskiego, który urodził się tego dnia w 1922 r. – Władysław Bartoszewski to ważna postać dla ludowców – mówi Jakub Stefaniak, rzecznik PSL. – Niewiele osób o tym wie, ale PSL to jedyna partia, do której on należał. Pamiętamy i będziemy pamiętać o nim i jego przesłaniu – dodaje.

Ludowcy chcą pokazać, że PSL ma ofertę także dla większych miast. Spotkanie będzie okazją do przedstawienia i dyskusji na temat propozycji dla Warszawy. Będziemy o nich rozmawiać podczas poniedziałkowego tweetupu.

Czym właściwie jest „tweetup”? Tweetup jest spotkaniem towarzyskim, organizacyjnym użytkowników mediów społecznościowych w tzw. „realu”. To okazja do rozmów osób znających się głównie za pośrednictwem internetu. Podczas takiego wydarzenia można poznać i porozmawiać nie tylko z politykami i dziennikarzami, ale wszystkimi komentatorami życia publicznego w sieci.

Organizatorem pierwszego tweetup’u w Warszawie są mazowieckie struktury PSL na czele z Adamem Struzikiem. Marszałek również weźmie udział w tym wydarzeniu. Ludowcy chcą pokazać, że PSL może mieć fajną ofertę także dla miast.

Twitterowicze! Przed nami wyzwanie. #hashtagai idą w ruch już w poniedziałek. Tym razem #TuJestPolska i nie tylko będziemy oznaczać w Radio Telewizja na ul. Andersa 29. Zapraszamy serdecznie!