Skip to main content

LZapraszam wszystkich mieszkańców Podlasia. To jest miejsce, w którym chcemy rozwiązywać Wasze problemy – powiedział podczas otwarcia biura poselskiego w Zambrowie poseł Stefan Krajewski.

Poseł PSL Stefan Krajewski uruchomił dziś w Zambrowie swoje biuro poselskie. Jego siedziba znajduje się na placu Sikorskiego 15.

– Szukałem lokalizacji przede wszystkim dostępnej dla mieszkańców. Jest to ważny dzień dla każdego posła, otwarcie biura, bo jest to też możliwość spotykania się z tymi, którzy z jednej strony wybierali, głosowali po to, by mieć swojego przedstawiciela w parlamencie, ale też odbierać sygnały od społeczeństwa – powiedział Stefan Krajewski

W uroczystym otwarciu udział wzięli m.in. prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz, marszałek województwa podlaskiego Jerzy Leszczyński oraz lokalni samorządowcy.

Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz nie krył zadowolenia z otwarcia kolejnego biura poselskiego w województwie podlaskim. Podkreślił, że ma ono być przestrzenią otwartą dla mieszkańców, aby uzyskać porady w zakresie legislacji, prawa, ale także żeby móc wystąpić z interpelacją czy zapytaniem poselskim.

– Biuro poselskie jest często ostatnią deską ratunku dla osób, które odbijają się od drzwi rządzących, są rozczarowani władzą. Liczę, że te biuro będzie zawsze zielonym światłem dla ważnych spraw mieszkańców – powiedział prezes PSL.

Władysław Kosiniak-Kamysz wyraził nadzieję, że otwarte biuro posła Krajewskiego będzie centrum zaangażowania samorządowców różnych opcji politycznych i poglądów. Miejscem spotkań różnych środowisk społecznych i politycznych, by walczyć o najważniejsze sprawy lokalne.

Poseł Stefan Krajewski zapowiedział, że wkrótce zostaną otwarte filie jego biur poselskich także w Siemiatyczach i Łomży. W planach ma też utworzenie filii w Suwałkach.