Skip to main content

Budujemy największą i najlepszą sieć wolontariuszy w nadchodzącej kampanii prezydenckiej – zapowiedział Emil Sawicki, koordynator akcji #DrużynaKosiniaka.

Dzisiaj w Warszawie Władysław Kosiniak-Kamysz spotkał się z młodzieżą, zainteresowaną pomocą przy nachodzącej kampanii prezydenckiej. – Chciałem wam serdecznie podziękować, że dzisiaj tu jesteście, że chcecie razem ze mną zmieniać Polskę na lepsze, że wierzycie w lepszą przyszłość Polski – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz.

– Mój start będzie pomijany i przemilczany, sondaże będą podpompowywać dwójkę kandydatów największych partii, dlatego my musimy robić dziesięć razy więcej niż oni. To Andrzej Duda udowodnił jak skończyli ci, którzy nie zauważali początków jego kampanii i mówili, że to strata czasu – dodał lider PSL.

[tweet id=”1217053174600732672″ align=”center”]

Spotkanie było inauguracją powstania #DrużynyKosiniaka – sieci wolontariatu w zbliżającej się kampanii prezydenckiej. Koordynatorem projektu jest lider Mazowieckiego Forum Młodych Ludowców Emil Sawicki.

– To osoba która nie boi się wyzwań. Jest osobą, która z chęci zmian na lepsze w naszym kraju chętnie angażuje się w pomoc przy wyborach prezydenckich – stwierdził prezes PSL.

Emil Sawicki Powiedział, że jego celem jest zgromadzenie młodych osób, które chcą zaangażować się w politykę i chcą zmieniać Polskę na lepsze. „Drużyny Kosiniaka” będą w każdym powiecie.

[tweet id=”1217054982572253184″ align=”center”]

– To będzie największa i najlepsza sieć wolontariatu w nadchodzącej kampanii prezydenckiej – przekonywał Emil Sawicki.

Aby dołączyć do #DrużynyKosiniaka wystarczy wejść na STRONĘ i wypełnić formularz.

– Do nas może dołączyć każdy. Zachęcamy wszystkich by dołączyli do #DrużynyKosiniaka, bo to będzie najlepszy Prezydent, ever! – powiedział koordynator wolontariatu, Emil Sawicki.

#DrużynaKosiniaka to pierwszy w tej kampanii projekt w sposób bezpośredni angażujący obywateli z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Miesiąc temu w Zakopanem podczas trasy „Od Tatr do Bałtyku” Władysław Kosiniak-Kamysz przedstawił Magdalenę Sobkowiak jako szefa swojej kampanii prezydenckiej. Swoją kandydaturę na urząd prezydenta ogłosił w Zakopanem 14 grudnia 2019 r.